Vergader- en eventlocatie nabij Brussel | Dolce La Hulpe Brussels
Op slechts 15 km van Brussel, midden in het Zoniënwoud, biedt Dolce La Hulpe Brussels een inspirerende omgeving voor vergaderingen, seminaries, conferenties, bedrijfsevents en teambuildings in de natuur.
Het 4-sterren superior hotel en conferentiecentrum beschikt over 4.500 m² aan meeting- en eventruimte, verdeeld over 40 IACC-gecertificeerde vergaderzalen, waaronder 2 auditoria met 150 en 500 zitplaatsen. Dankzij de grote ramen en het uitzicht op het omliggende bos genieten de meeste vergaderruimtes van veel natuurlijk daglicht.
Van een directievergadering of workshop tot een residentieel seminarie, congres, productlancering of grootschalig bedrijfsevent: de flexibele binnen- en buitenruimtes bieden tal van mogelijkheden voor uiteenlopende formats.
Met 264 kamers en suites kunnen meetings, overnachtingen, catering en activiteiten op één locatie worden gecombineerd. Restaurant Argan biedt een panoramisch uitzicht op het bos en verschillende ruimtes kunnen worden ingezet voor lunches, diners, recepties en informele netwerkmomenten.
De directe toegang tot het Zoniënwoud maakt het bovendien mogelijk om het programma uit te breiden met outdoor meetings, wandelingen en teambuildingactiviteiten in de natuur.
Ook welzijn maakt integraal deel uit van de ervaring. Gasten beschikken over het Spa Cinq Mondes, een binnenzwembad, sauna, hammam en een fitnessruimte die 24/7 toegankelijk is. Zo kunnen momenten van concentratie en samenwerking worden afgewisseld met ontspanning en herstel.
Dolce La Hulpe Brussels is gemakkelijk bereikbaar vanuit Brussel en beschikt over 500 gratis parkeerplaatsen en 32 laadpunten voor elektrische voertuigen.
Met zijn combinatie van professionele meetingfaciliteiten, natuur, hospitality en wellbeing biedt Dolce La Hulpe Brussels een unieke setting waar teams kunnen samenkomen, nieuwe ideeën ontwikkelen en duurzame connecties creëren.